• 21.12.2017

Hrádek u Nechanic - Advent

Vánoce. Také vám připadá, že to nemůže být rok a už zase cinkají rolničky? Na nebi září první hvězda a my opět zapalujeme první adventní svíčku. Pečení a nakupování dárků k vánocům patří, a tak někdy zapomínáme, že právě klid a rozjímání dělají vánoce těmi nejkrásnějšími svátky. Každoročně si chodíme vychutnávat tuto atmosféru na Hrádek u Nechanic. Procházky, punč, rolničky, cukroví a obdiv nad nádhernou výzdobou vánočního zámku. Práce vám neuteče, ale zážitky by mohly.

• 20.12.2017

Francie - Štrasburk a Müllhausen

Nerada opouštím naši krásnou českou zem o vánocích, ale pokud dostanu příležitost se poohlédnout jak prožívají vánoce jinde, ráda se poučím. A pokud mě znáte, tak víte, že si vezmu ty nejmilejší, aby si to prožili pěkně se mnou. Vánoce jsou hlavně o přátelství, srandě, a o chvílích, které strávíme společně v pohodě a klídečku. A takový vánoční klid jsme si společně věnovali. Procházky, vinný punč, smích, zážitky a poznali jsme tradice jiné země. Můžu být upřímná!!!! České vánoce, naše koledy, cukroví a bramborový salát s řízkem nenajdete nikde na světě jen u nás doma :-)

• 8.12.2017

Pilníkov - posezení se seniory

• 29.10.2017

Líčení s Ivanou Christovou

• 13.10.2017

• 13.10.2017

Kuks - Svatohubertské slavnosti

• 5.10.2017

Kutná hora - zámek Žleby

Jelikož jsme všichni přezuli na zimní gumy, vzpomněla jsem si, že jsem Vám zapomněla ukázat ještě jedno video, kdy bylo počasí ještě na jedničku. Já jsem Vám říkala, že si ještě rádi vzpomenete na horko, slunce, procházky v parku, vychlazené nápoje a málo, málo oblečení. Kutnou Horu, Žleby a hodně slunce jsme si moc užili :-)

• 27.9.2017

Česká skalice - Jiřinkový ples

Chcete vidět, jak jsme si užili první ples naší sezóny? Tančili jsme celé jaro a léto, ale ples a plesové šaty jsou přece jenom něco jiného, noblesa! Jiřinkový ples v České Skalici, jsme povýšili na ples v opeře pro všechny milovníky chtivé tance :-)

• 22.9.2017

• 20.9.2017

• 30.8.2017

Polsko - Kudowa Zdrój

Festiwal moniuszkowski.

• 30.8.2017

Náchod - Kuronské Slavnosti

Náchod čeká každý rok velkou událost - Kuronské slavnosti. Pobavit se přijedou jak domorodci, tak i hosté z ciziny. Na zámku jsou pro ně připraveny hry, divadelní představení, tanec, dobré jídlo a pití, aby se zde všem návštěvníkům celý den líbilo a nic jim nechybělo.

• 25.8.2017

Hrádek u Nechanic

160 let od dostavby romantického zámku Hrádku u Nechanic.

• 22.8.2017

Slatiňany - Ukázka Parforzního honu

Panstvo, dostala jsem pozvánku na ukázku Parforzního honu do Slatiňan. Jedete se mnou? ... můžeme ... hraběnka odjela na svůj zámek a my se ke dvoru připojíme o den později. Konečně budeme mít jeden den jen pro sebe. Vybraná společnost shlédla muzeum Starokladrubského koně, hon, vábení zvěře, dravce a vše co k takovému honu patří. Na závěr jsme připili na šťastné chvíle a zdárný průběh celého dne.

• 19.8.2017

Kolín - Historické slavnosti

Mochův ostrov kolín.

• 21.7.2017

Hrádek u Nechanic

Ať si každý říká co chce, ale my jsme si to s vámi, kteří jste přišli moc, moc užili.

• 10.7.2017

Baroko všemi smysly

Vrabci na střeše cvrlikají, že tento rok je rok baroka. Panstvo při své cestě zavítalo také na zámek Světlá nad Sázavou, kde se pořádaly slavnosti baroka.

• 5.7.2017

Vilémovice - Zahradní koncert

Romanticky barokní zámek, který každý rok přiláká na zahradní koncert příznivce hudby W.A.Mozarta a F.Schuberta.

• 28.6.2017

Hrádek u Nechanic - Svatojánská noc

Příběh, který jsme společně zahráli a prožili na zámku Hrádku, jsme věnovali všem milovníkům čarovné noci. Hraběnka se rozhodla nasbírat po půlnoci léčivé byliny a hned nastal na zámku velký zmatek ale i legrace :-)

• 26.6.2017

Kuks - Baroko na oko

Před dvěma lety nás oslovila hraběnka Sporck, která navštívila Svatohubertské slavnosti a vyslovila přání, aby se na Kuks vrátilo barokní oblečení a tanec.