• 12.6.2018

Dotkni se Písku

Dotkni se Písku 2018 Všichni jsme se nejen zúčastnili, ale opravdu jsme se dotkli všeho, co se nabízelo. A že to bylo ve velkém stylu písecký lid zná a každoročně prožívá. Příjezd Marie Terezie do starobylého Písku sledovalo několik tisíc lidí a vojenské jednotky se na tuto slávu připravily s okázalostí a dokonalostí vojákům vlastní. Na počest velké panovnice a jejího dvora byl uspořádán bál a hostina. Přišlo mnoho kejklířů na pobavení nejen panstva, ale všech příchozích.

• 31.5.2018

Jáchymov - Zahájení lázeňské sezóny

Jáchymov zahájení lázeňské sezóny 2018.

• 22.5.2018

Hradec Králové - Galerie Petrof

Muzejní noc v Hradci Králové 18.5.2018. Muzea i galerie se tuto noc otevřou a nabídnou zábavu i historii.

• 14.5.2018

Jeseníky - Otevření lázeňské sezóny

Velký den přišel 12.5. 2018 a my jsme přijeli do našich milovaných lázní a celý den jsme korzovali a rozdávali úsměvy. Pár Priessnitz s požehnání zahájil novou sezónu 2018. Měli jsme se opět dobře, jak se na panstvo sluší. Neléčí se tu jen tělo, ale i duše

• 12.5.2018

Karlovy Vary - Zahájení lázeňské sezóny

Připravit se na tuto důležitou akci a vše zabalit nebylo jednoduché. Moc jsme se všichni těšili. Letos s námi jela naše nejmladší členka měsíční Kateřinka. Překvapili jsme letos obecenstvo krásným historickým kočárkem i s tímto miminkem.

• 10.5.2018

Karlovy Vary - Zahájení lázeňské sezóny

Než poslední členové společku přijeli do Karlových Varů, my ostatní jsme vklouzli do šatů a hurá do světel velkoměsta. Provětrali jsme módu baroko a zaseli zvědavost návštěvníků této slavnosti v Karlových Varech. Zavítali jsme do hotelu Pupp a nakoukli do apartmánů pro slavné. Paráda, škoda že se společek v těchto prostorách asi nikdy neubytuje.

• 8.5.2018

Příjezd

• 24.4.2018

A proč ne?!

Tuto módu milujeme a máme přece dovolenou. Vše je dovolené :-)

• 17.4.2018

Bez šatů ani ránu

Maďarské termály mají určitě spousty nej. Stabilní počasí, teplou léčebnou vodu, jídlo, ale, přátelé, také obří zmrzlinové poháry:-). Na obrázku vypadal můj pohár naprosto nevinně, malinký a ovocný.

• 16.4.2018

Maďarsko - Györ

Jaro a termální lázně je úžasná věc. Nicnedělání, jídlo, pití, kraviny, ohřejete tělo a jarní únavu je pryč. Pokud si sebou vezmete ještě veselou partu máte o zábavu postaráno a přesně to se stalo na vaší dovolené v Maďarsku.

• 23.3.2018

Hořice - Domov důchodců

Každý rok navštěvujeme domov seniorů v Hořicích. Na tento den se vždy moc těšíme. Uvidíme známé tváře a vy nás odměníte úsměvem. Na setkání jsme přivezli několik dárků.

• 17.3.2018

Líčení s Mary Kay

Dámy se opět setkaly při zkrášlování. Musíme říct, že několik hodin, které jsme strávily spolu a pro sebe se nám moc líbily.

• 5.3.2018

Náchod - Reprezentační ples

Ples města Náchod je každoročně předem vyprodaný. Noblesní prostředí a vybraná společnost. Společek byl pozván na zpestření kulturního programu.

• 24.2.2018

Jeseníky - Reprezentační ples

V lázních Priessnitz každoročně tvoříme hlavní pilíř kulturního programu. Překvapujeme novými tanci, ale letos jsme přidali i překvapení s novou módou a tancem barokním.

• 16.2.2018

Smiřice

Město Smiřice pořádalo v kulturním středisku Dvorana ples 16.2.2018. V tomto nádherném prostředí jsme nebyli poprvé, ale opět jsme se těšili na přátelské přijetí.

• 13.2.2018

Broumov - ples

Plesové předtančení pokračuje a my jsme navštívili s naším tancem toto krásné místo v areálu kláštera. Fotky prozradí jaký tento ples byl :-) Všem moc děkuju!!!! Jste super, díky vám mi všichni děkují a z plesu jsou nadšení ještě dnes. Mám velkou radost. Pozvat vás je sázka na jistotu.

• 16.1.2018

Roční video z roku 2017

Tentokrát jsem se rozhodla oslovit naši mládež při tvorbě ročního videa. Pohled muže a ženy. Kontesa Eva zvolila kratší, romantickou pohádku a pan Jiří představil větší detail naší činnosti a novinky. Obě dvě videa si zaslouží pozornost a každý si může vybrat, co je mu k srdci bližší :-))) Děkuji Evě a Jiřímu za čas, který věnovali nelehkému úkolu.

• 16.1.2018

Roční video z roku 2017

• 9.1.2018

Náchod - Roztančený Beránek

Co nám přinese rok 2018 nikdo netuší. V našem spolku však začal luxusně. Než jsme se nadechli, už jsme zavítali na předtančení plesu "ROZTANČENÝ BERÁNEK". Pokud myslíte, že jsme tančili jeden tanec, tak se mýlíte. Jednalo se o tři hlavní taneční vstupy. Do tancování jsme zapojily také naše děti, které se učí historické tance. Musíme přece myslet na naši spolkovou budoucnost. Naše přání, aby se všichni na plese dobře bavili, se splnilo. Když se člověk baví, tak nezlobí.

• 21.12.2017

Hradec Králové - Advent