O našich členech

Členství ve Spolku panstva na tvrzi Žíželeves je pro nás sen. Sen, který má v sobě krásu, lásku, upřímnost, vytrvalost, pokoru, odevzdanost i spravedlnost, přátelství, smích i starosti, moře poctivé práce a spousty krásných zážitků.
Dívky se jako mávnutím kouzelného proutku z pohádky stávají princeznami, které obdivují všechny věkové kategorie. Pánové se stávají gentlemany a připomínají nám eleganci a etiketu, která je v dnešním světě vzácná.
Vaše Hraběnky, Komtesy, Madam, Komtesky, Mladí páni a Lordi.

Ivana

Hraběnka

Spolek mi dal spousty nepopsatelných zážitků a stal se mojí druhou rodinou a je to láska na celý život.

Hrabě

Je to i pro mě příležitost elegantně se obléknout, noblesně se chovat, setkávat se s lidmi, se kterými je mi dobře a pohybovat se na místech, které by mě v normálním životě nenapadlo navštívit.

Anežka

Komteska

Eva

Komtesa

Pro mě společek začal jako splněný dětský sen...ale po prvním obléknutí do nádherných šatů se stal součástí mého života. Spolek je mojí druhou rodinou, za kterou bych dýchala :)

Miriam

Komtesa

Bez našeho společku by se mi nežilo tak hezky.

Michal

Mladý pán

Spolek je moje druhá rodina. Zažívám s nimi spoustu krásných zážitků a příjemné odreagování.

Sir

Dnešní doba má ráda nostalgii, eleganci, klid starých času a s jistou dávkou hrdosti si připomíná svoji historii. Pro takové lidi se náš Spolek stává oázou klidu, který dnes tak postrádají.

Iva

Zuzana