O našich členech

Členství ve Spolku panstva na tvrzi Žíželeves je pro nás sen. Sen, který má v sobě krásu, lásku, upřímnost, vytrvalost, pokoru, odevzdanost i spravedlnost, přátelství, smích i starosti, moře poctivé práce a spousty krásných zážitků.
Dívky se jako mávnutím kouzelného proutku z pohádky stávají princeznami, které obdivují všechny věkové kategorie. Pánové se stávají gentlemany a připomínají nám eleganci a etiketu, která je v dnešním světě vzácná.
Vaše Hraběnky, Komtesy, Madam, Komtesky, Mladí páni a Lordi.

Naši členové

Ivana

Hraběnka

Spolek mi dal spousty nepopsatelných zážitků a stal se mojí druhou rodinou a je to láska na celý život.

Hrabě

Je to i pro mě příležitost elegantně se obléknout, noblesně se chovat, setkávat se s lidmi, se kterými je mi dobře a pohybovat se na místech, které by mě v normálním životě nenapadlo navštívit.

Anežka

Terezka

Komteska

Líbí se mi být princezna a nosit tak krásné šaty a mám ráda všechny holky a kluky ze spolku. Je tam legrace a je tam Iva.

Eva

Komtesa

Pro mě společek začal jako splněný dětský sen...ale po prvním obléknutí do nádherných šatů se stal součástí mého života. Spolek je mojí druhou rodinou, za kterou bych dýchala :)

Miriam

Komtesa

Bez našeho společku by se mi nežilo tak hezky.

Petra

Komtesa

Spolek se pro mne stal druhou rodinou. Je to sen, obléknout se do šatů a na chvíli být elegantní dáma. Sen, který má asi každá dívka a já děkuji za to, že se mohl stát skutečností.

Michal

Mladý pán

Spolek je moje druhá rodina. Zažívám s nimi spoustu krásných zážitků a příjemné odreagování.

Zdeněk

Vévoda

Spolek se mi všeobecně líbí. Od myšlenky počínaje po realizaci. Obdivuji hlavně píli Ivy Hrdličkové. Jsem moc rád, že se mohu účastnit akcí, kde člověk zapomene na starosti běžného dne.

Simona

Madam

Spolek pro mě znamená splnění snu snad všech holčiček na světě. Znamená pro mně odreagování se od každodenních shonů a problémů.

Sir

Dnešní doba má ráda nostalgii, eleganci, klid starých času a s jistou dávkou hrdosti si připomíná svoji historii. Pro takové lidi se náš Spolek stává oázou klidu, který dnes tak postrádají.

Iva

Zdeňka

Komtesa

Spolek a lidi v něm jsou pro mě druhá rodina,kterou jsem si vybrat mohla a vybrat chtěla.

Jiří

Mladý pán

Spolek mi přirostl k srdci. Jsou zde velmi přátelští lidé a tím vytvářejí skvělý kolektiv. Každá akce je příjemné odreagování.

Zuzana

Komtesa

Spolek je takový můj útěk od reality. Možnost ,zastavit čas' v dnešní uspěchané době a proměnit se v princeznu oděnou v bohatě zdobených šatech.

Tomáš

Mladý pán

Tahle parta šílenců jsou lidičky, který mně přirostli k srdci :)

Pavel

Mladý pán

Pro mě nejste jenom spolek, ale pořádná banda skvělých a lehce praštěných lidi. Prostě lidi, mezi kterými se cítím velmi dobře. A doufám, že nám to vydrží i nadále.

Lucka

Komtesa

Ve spolku jsem, protože jsou tam super lidičky, baví mě tanec a korzování a akcičky u hrdliček :)

Kristýna

Zuzana

Renata

Madam

Spolek se pro mne stal velkým únikem z reality od starostí všedních dní. Poznala jsem úžasnou partu lidí se kterými prožiji zážitky na místech, kam bych se nikdy nedostala.

Martin

Mladý pán

Spolek je má druhá rodina :)

Terka

Anetka

Komtesa

Spolek pro mne znamená hodně. Tolik báječných lidí, kteří si navzájem pomáhají a je s nimi neskutečná legrace. Je skvělý pocit se na chvilku cítit tak krásná jako byly dámy té doby.

Laura

Sára

Kristýna

Komtesa

Přenést se v čase do doby klidu, vznešenosti, noblesy, elegance a mužů, kteří umí nabídnout rámě dámně. To vše můžu na chvíli zažít ve spolku díky Hrdličkovým a super kolektivu. Tady se sny stávají skutečností.

Petruška

Daniela