Recenze

Těší nás zpětná odezva, kterou od Vás dostáváme po akcích, kde jsme spolu strávili krásné chvíle. Jsme tu pro Vás a nadále budeme. Snažíme se být pohlazením pro Vaše oči i duši. Děkujeme, že nám fandíte a že nás podporujete.

Těšíme se na další shledání s Vámi.

Naši členové

Napsali nám / Napsali o nás

Romana a Pavel

Dobry den,dekujeme za vase krasne predstaveni na Kuksu. Moc nas to s vami bavilo.byli jste uzasni.tesime se az vas zase uvidime

Šárka Vaníčková

Hezky den,

včera jsem se sestrou byla v Kuksu a okouzlily nás vaše kostýmy
Chtěla bych se Vás zeptat zda-li by byla možnost se k Vám do spolku přidat popřípadě poprosím o informace

Nepimachovi

Dobrý den,

chtěli bychom celému vašemu spolku poděkovat za krásná vystoupení na akci Baroko naoko na Hospitalu Kuks. Mimo jiné musíme s úctou ocenit, že jste vydrželi to neuvěřitelné vedro, které pro vás v těch kostýmech muselo být ještě hůře snesitelné, než pro nás ostatní. Byli jste všichni úžasní, moc vám to sluší a vaše vystoupení jsou opravdu krásná. Děkujeme.

Ing. Ingrid Szczypková

Vážení,
děkujeme za vystoupení taneční i divadelní, které jste pro nás zajišťovali v rámci zahájení zámecké sezony zámku Fryštát v Karviné. Byli jsme nadmíru spokojeni s Vaším profesionálním přístupem, ochotou a v neposlední řadě samotnou realizací. Věříme, že toto Vaše první hostování u nás nebylo poslední a budeme se těšit na další spolupráci.

Zuzana Ceralová Petrofová

Milé dámy,
Moc Vám děkujeme za krásná vystoupení na Muzejní noci ale i na prvorepublikovém koncertě 21.11. v PETROF Gallery.

Petra Kubánková

Dobrý den Hrdličková,
dne 20.10.2018 jsme se společně se synem a snachou setkali s Vaším úžasným Spolkem panstva na koncertě Tomáše Savky a bigbandu Jiřího Pavlíka v prostorách Petrof gallery. Děkuji Vám za krásný večer, který i díky Vám dostal další rozměr a člověk se alespoň na chvíli vrátil do doby, kdy ženy byly dámami a muži gentlemani. Přeji Vám mnoho krásných akcí a nadšených fanoušků.

 

Petrof Gallery - Jana Chmelenská

Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za Vaši společnost po celý jazzový víkend 20.10-21.10.2018. Vy a Vaši kolegové jste naprosto úžasní lidé s vášní pro život. Budeme moc rádi, když s Vámi budeme moci v budoucnu opět spolupracovat. Nedá se ani slovy popsat, jak moc Vám to slušelo. V hlubinách duše miluju období první republiky, kdy muži byli opravdoví gentlemani a ženy opravdové dámy. Děkuji za to, že stále ukazujete krásu této doby.

Ing. Daniel Vondrák

Dobrý den,
v sobotu 11. 8. jsem si jako turista zajel do Karlovy Studánky na Gastrofestival  „Jak šmakuje Moravskoslezsko“. Velmi mě potěšilo (a jistě snad všechny) přítomnost členů vašeho spolku. Členové perfektně zapadli do atmosféry festivalu s podtextem 100. výročí založení ČR. Na každém bylo vidět velký kus umění a profesionality. Pořídil jsem si řadu fotografií a videí pro připomínku.

Sám za sebe bych chtěl velice pochválit paní (viz dvě fotky v příloze) v modrém kostýmku, ochotně mně, vzhledem k tomu že jsem přijel ještě před začátkem programu, popsala všechna místa, kde bude probíhat program a pozvala na odloženou snídani v trávě s I. Kubelkovou. Poté jsme ještě chvíli vedli velmi příjemný hovor o historii a současnosti Spolku panstva.  Bylo to velmi milé a nečekané. Byl jsem rád, že jsem si udělal výlet do nádherné Karlovy Studánky s tak bohatým a pečlivě připraveným programem tohoto letního festivalu.

Děkuji
S přátelským pozdravem
Ing. Daniel Vondrák

Kuba Dupal

Dobrý den. Dnes jsem viděl tančit váš spolek na nádvoří zámku Hluboká. Pracuji tam jako průvodce a také trochu rozumím tanci. Sám totiž závodně tancuji standardní tance. A musím říci, že tak hezký valčík jsem dlouho neviděl. Opravdu vyřiďte celému vašemu spolku mou poklonu a uznání. 
Děkuji za krásný zážitek a nashledanou.

Radka Laštovičková

Děkujeme manželům Hrdličkovým za zapůjčení šatů a milou spolupráci při naši výstavě v Červeném Kostelci. Za Ochotníky Olešnice velké díky.

Lenka Štodtová - firma Ztrade

Ivy, já moc děkuju!!!! Jste super, díky vám mi všichni děkují a z plesu jsou nadšení ještě dnes. Mám velkou radost. Pozvat vás je sázka na jistotu J. Těším se na další spolupráci nebo se na vás na nějakou akci přijedu ráda podívat. Všechny moooc pozdravuj!!! Paaaaaaaaa, mám vás ráda!!!

Hana Blažková

Milá paní Ivanko, dovolte mi ještě jednou vám velice poděkovat za váš překrásný projev lásky a lidskosti. Byli jsme moc rádi, že jste opět přijali naše pozvání do Pilníkova na Posezení se seniory. Celý sál doslova ožil. Všichni byli ohromeni vaší krásou a tancem. Pro všechny dámy a pánové co jste provedli po parketu to byl nezapomenutelný zážitek. Děkujeme všem i dětem, kreté byly také úžasné. Věřím, že se do Pilníkova opět brzo podíváte, protože už nyní se na vás těšíme! Za sociální výbor města Pilníkov Hana Blažková

Zuzana Kolářová

16.07.2017 jsme navštívili Hrádek u Nechanic. U příležitosti 160 let Hrádku u Nechanic jsme si zámek prošli s netradičním výkladem. Kostýmované a vlast ně i hrané prohlídky. Bylo to báječné. Prohlídka fakt boží, nenudili jsme se, bylo to vtipné. Atmosféra v okolí zámku taky top. Probíhaly slavnosti, ale už takové klidnější, protože byla neděle. Krásně se sedělo i procházelo po parku. Určitě doporučujeme, stojí to za to. Je znát mladá krev ;-) Děkujeme za krásný den.

Milan Řehák

Romantický zámek Hrádek u Nechanic leží cca12km od města Hradce Králové. Tento zámek, který byl vystaven v polovině 18. století, jsme navštívili a zvolili prohlídkový okruh s názvem Osobní život šlechty. Byli jsme velmi mile překvapeni, jak prohl& iacute;d ka probíhala. Místo jednoho průvodce se na nás "vystřídalo" asi 15. pracovníků zámku, formou hrané scény jednoho běžného dne šlechty, v dobových kostýmech, nás provedli tímto krásným zámkem. Po překrásné prohlídce interiéru, jsme se venku občerstvili a šli se projít po okolí. K zámku náleží i krasný anglický park s golfovým hřištěm.