Recenze

Těší nás zpětná odezva, kterou od Vás dostáváme po akcích, kde jsme spolu strávili krásné chvíle. Jsme tu pro Vás a nadále budeme. Snažíme se být pohlazením pro Vaše oči i duši. Děkujeme, že nám fandíte a že nás podporujete.

Těšíme se na další shledání s Vámi.

Naši členové

Napsali nám / Napsali o nás

Radka Laštovičková

Děkujeme manželům Hrdličkovým za zapůjčení šatů a milou spolupráci při naši výstavě v Červeném Kostelci. Za Ochotníky Olešnice velké díky.

Lenka Štodtová - firma Ztrade

Ivy, já moc děkuju!!!! Jste super, díky vám mi všichni děkují a z plesu jsou nadšení ještě dnes. Mám velkou radost. Pozvat vás je sázka na jistotu J. Těším se na další spolupráci nebo se na vás na nějakou akci přijedu ráda podívat. Všechny moooc pozdravuj!!! Paaaaaaaaa, mám vás ráda!!!

Hana Blažková

Milá paní Ivanko, dovolte mi ještě jednou vám velice poděkovat za váš překrásný projev lásky a lidskosti. Byli jsme moc rádi, že jste opět přijali naše pozvání do Pilníkova na Posezení se seniory. Celý sál doslova ožil. Všichni byli ohromeni vaší krásou a tancem. Pro všechny dámy a pánové co jste provedli po parketu to byl nezapomenutelný zážitek. Děkujeme všem i dětem, kreté byly také úžasné. Věřím, že se do Pilníkova opět brzo podíváte, protože už nyní se na vás těšíme! Za sociální výbor města Pilníkov Hana Blažková

Zuzana Kolářová

16.07.2017 jsme navštívili Hrádek u Nechanic. U příležitosti 160 let Hrádku u Nechanic jsme si zámek prošli s netradičním výkladem. Kostýmované a vlast ně i hrané prohlídky. Bylo to báječné. Prohlídka fakt boží, nenudili jsme se, bylo to vtipné. Atmosféra v okolí zámku taky top. Probíhaly slavnosti, ale už takové klidnější, protože byla neděle. Krásně se sedělo i procházelo po parku. Určitě doporučujeme, stojí to za to. Je znát mladá krev ;-) Děkujeme za krásný den.

Milan Řehák

Romantický zámek Hrádek u Nechanic leží cca12km od města Hradce Králové. Tento zámek, který byl vystaven v polovině 18. století, jsme navštívili a zvolili prohlídkový okruh s názvem Osobní život šlechty. Byli jsme velmi mile překvapeni, jak prohl& iacute;d ka probíhala. Místo jednoho průvodce se na nás "vystřídalo" asi 15. pracovníků zámku, formou hrané scény jednoho běžného dne šlechty, v dobových kostýmech, nás provedli tímto krásným zámkem. Po překrásné prohlídce interiéru, jsme se venku občerstvili a šli se projít po okolí. K zámku náleží i krasný anglický park s golfovým hřištěm.

Martina Rubi Přikrylová

Celému Spolek Panstva na Tvrzi Žíželeves děkuji za nádherný zážitek ,který velice ráda budu příští rok zase opakovat. Jste naprosto úžasní!

Anna

Dobrý den paní Hrdličková. Bylo mi ctí se s vámi setkat a popovídat si o vašem spolku. Díky vaší vizitce jsem se podívala a pokochala i na internetu jaký jste báječný spolek, který se jen tak honem nevidí. Obdivuji s jakou grácií a zápalem rozdáváte radost všem při vašich setkáních. Jste všichni nesmírně kouzelní a držím vám palce. Přeji vám aby vaše krásné práce dělali vás šťastnými a radost široké veřejnosti.Krásné a báj ečné dny přeje Anna ze Světlé n/Sáz

Tomáš Zdechovský - europoslanec

Zucastnil jsem se akce Baroko na oko na Kuksu a opravdu nadhera. Prekrasne damy v baroknich kostymech diky Ivana Hrdličková, skvele dobroty diky Eva Urbanová z Českých bedynek a vyborny program diky poradatelum.

Dopis od Souboru lesní rohy Hradec Králové

Milá Ivanko, Milánku a Zlatuško! Posílám Vám srdečný pozdrav ode mne a všech členů našeho souboru. Ivanko a Milánku a Zlatuško, musíme Vám složit velkou poklonu za Vaše krásné barokní kosýmy, které všechny naprosto okouzlily na Kuksu. Nikdo si ani neumí představit, co jste museli vyvinout za pracovní úsilí. Udělat návrhy, sehnat látky, ušít šaty, ozdobit je.......... Ale myslím si, že to stálo za to. Vaše obrovské úsilí a pracovní nasazení bylo korunováno obrovským úspěchem a otevřely se Vám další velké možnosti Vašeho působení. Je to nádherné a obdivuhodné a je moc dobře, že existujete.Bez Vás by ten Kuks neměl takový lesk.

Katerina Kolarova

Dobry den, pani Hrdlickova, se zpozdenim,ale prece,Vam posilam svoji dceru Anicku na fotkach s Vami a jeste jednou diky za tu moznost se vyfotit. Pro Anicku to byl velky zazitek,nebot si velmi rada hraje na princeznu:-) Preji Vam krasne leto!

Pavel Bratinka

Spolek Panstva na Tvrzi Žíželeves je skutečně ta nejkrásnější a nejopravdovější elegance, kterou jsem kdy zažil! Muži uvážlivý gentlemani s lehkými úsměvy, galantní a ženy věrně odrážející vysoký vkus a mravy doby minulé!! Jste kulturní skvost Východních Čech děkujeme.

Jiří Deliš

Dobrý den. Dne 1.10.2016 jsem byl s nejmladším vnoučkem na Kuksu. Na nádvoří mi Vaše členka nabídla možnost společného vyfocení. Slečna byla velice milá a nabídla mi, že mi fotky pošlete a dala mi Vaši vizitku. Také si dovolím Vám polichotit. Váš Spolek panstva byl příjemným zpestřením programu. Prostředí a Vaše oblečení spolu krásně ladily. Všem to moc slušelo. Byl to zážitek. I vnouček na Vás všech mohl oči nechat. Děkuji předem za Váš čas. S pozdravem Jiří Deliš

Jana Stránská

Vážení a milý přátelé, jako každý rok jsem se účastnila Vinobraní a Svatohubertských slavností na Kuksu. Nejsem velký kritik, ale tento rok mi to nedá a musím se s Vámi podělit o své zážitky a dojmy. Vinobraní, jako akce byla ze začátku krásná, leč ke konci se to zvrhlo k opíjení se a nemístným poznámkám jak mladých návštěvníků, tak těch starších. Přiznám se, že jsem se těšila na krásné šaty z dob Sissi, bohužel ale i toto pro mne bylo zklamání. Paní Ivanko, můžete mi říct, co to je? I když Spolek tančil, stále mi tam něco chybělo. Po Svatohubertských slavnostech jsem si teprve uvědomila ten rozdíl. Vaše dámy byly velice milé, ochotně odpovídaly na všechny mé dot azy, chovaly se vznešeně, ale zároveň ne namyšleně, byly prostě dokonalé. Na druhou stranu první Spolek byl neupravený, jedna dáma měla klobouk, druhá ne. Jedna měla upravené vlasy a druhá culík. Jedna dokonce Černé rukavičky k čistě bílým svatebním šatům!!!! Jejich dětí my bylo doslova líto, protože to nebyly malé dámy, ale strašidla. Omlouvám se za ten výraz, ale je to tak. Zato ty Vaše... to byl sen snad každé holčičky. Děkuji Vám paní Ivanko za to, že jste tak krásní, dokonalý a příjemní. Všude Vás budu vychvalovat. Škoda jen, že jste netančili na slavnostech. Posílám pozdravy celému Vašemu Spolku a držím palce ať jste stále tak půvabní a dokonalí, jako doteď. Vám paní Ivanko i manželovi přeji mnoho sil, zdraví a vitality do dalších let. Váš Spolek prostě zbožňuju a ten druhý by k Vám měl jít na školení. S pozdravem Jana Stránská