Recenze

Těší nás zpětná odezva, kterou od Vás dostáváme po akcích, kde jsme spolu strávili krásné chvíle. Jsme tu pro Vás a nadále budeme. Snažíme se být pohlazením pro Vaše oči i duši. Děkujeme, že nám fandíte a že nás podporujete.

Těšíme se na další shledání s Vámi.

Naši členové

Napsali nám / Napsali o nás

Celý tým Hrádku u Nechanic

Děkujeme Spolku panstva,

za půjčení kostýmů na prohlídky s hraběnkou a také na zámecké slavnosti, které se konají na Hrádku u Nechanic. Ivo vážíme si spolupráce, která je pro nás důležitá. Tvé kostýmy rozzáří celý zámek a návštěvníci tyto akce vyhledávají a navštěvují s radostí.

Celý tým Hrádku u Nechanic. Děkuje.

Pavel Andrássy

Dobrý deň pani Hrdličková,

aj touto cestou by som sa chcel Vám, vášmu manželovi a vašim kolegom poďakovať za krásne popoludnie a večer strávený s vami v srdci Győru.

Bolo to milé prekvapenie keď po krátkej konverzácii v angličtine sme mohli prejsť do češtiny / slovenčiny a mohli sme s vami stráviť večer v príjemnej diskusii.

Vaše kostýmy a vystupovanie sú očarujúce. Prajem vám aby ste svojim prechádzkami a šarmom priniesli, tak ako nám, mnohým náhodným okoloidúcim radosť, potešenie a úsmev na tvári.

S pozdravom a prianím veľa úspechov

Pavel Andrássy

Bratislava 2.9.2023

Zdenka Vlčková a Kateřina Lorencová - Letních slavností v Obytcích

Cestování v čase se Spolkem panstva na tvrzi Žíželeves v Obytcích.

V chladném a deštivém odpoledni  v zámeckém parku v Obytcích nás skvělí členové Spolku panstva na tvrzi Žíželeves vzali na krásný výlet do minulosti. Nejdříve jsme se přenesli do časů císařovny Sissi nejen prostřednictvím nádherných kostýmů ale také vtipným a zajímavým průvodním slovem paní Ivanky Hrdličkové. Děti se nadšeně fotili s „princeznami“ v krásných šatech, elegantní  pánové okouzlovali  galantním chováním. Když se odpoledne  nachýlilo, do „kavárny „ na kávičku s koláčky přivezl krásný  old  timer  Moris Garage,  pány a dámy v elegantních šatech ve stylu první republiky. Paní Ivanka nám povyprávěla o módě a zvycích návštěvníků prvorepublikových kaváren. I přes chladné počasí dámy předvedly koupací obleky z časů vzniku republiky. Díky Spolku panstva na tvrzi Žíželeves jsme všichni prožili krásné odpoledne. Děkujeme a těšíme se, že ještě někdy s úžasnými členy Spolku setkáme.

Přejeme všem členům Spolku mnoho krásných  společných  zážitků a radostí .

Zdenka Vlčková a Kateřina Lorencová za pořadatele Letních slavností v Obytcích

Monika Konečná

Dobrý den, paní Hrdličková.

Musím Vám napsat. Kdysi mi můj soused řekl, že slyšel rozhovor v rádiu s Vámi a Vaším manželem. Dohledala jsem to a byla jsem Vámi dvěma nadšena. V Ostravě je spolek Elegant a paní Karin s jejím partnerem Michalem jsou stejně pozitivně zapálení jako  vy. Už Vás nějakou dobu jako spolek pozoruji. A mrzí mne, že vždy nějaká Vaše akce je v den, kdy mám něco jiného. Dnes jsem viděla Váš příspěvek z konce prázdnin, jak vtipně píšete bez práce a  pletí záhonů atd. Máte nádherné šaty. Vždy máte nádherné nejen šaty a i také doplňky. Jste pro dnešní mládež motivací toho, že krásná žena může být pořád. Jen je to stav mysli. Nezlobte se na mne za mou troufalost Vám napsat. Ale v dnešní době je málo chvály. Proto Vám děkuji, že jste a my se můžeme kochat, jak život může být krásný, když dělá člověk, to co má rád. 

Monika Konečná 15.7.2023

 

Jan Zápotocký – AMK Jičín v AČR

Dobrý den paní Hrdličková

Ještě jednou děkuji za nádherné a poučné představení na naší akci Loukotě a řemeny v Jičíně 1.7.2023.

Děkuji a přeji hodně hezkých zážitků s vaším náročným koníčkem.

zdraví Jan Zápotocký

AMK Jičín v AČR

Velichovky Mise

Vážená paní Hrdličková.

Alespoň touto formou chci poděkovat Vám i celému Spolku za účast na zahájení lázeňské sezony, jejíž jste byli rozhodně jednou z největších ozdob. Vaše noblesa spojená s vlídností, srdečností a ochotou „být zde pro lidi“ tvořila velmi přátelskou atmosféru. Mi konkrétně, kromě povznášejícího zážitku, jste umožnili i focení (dokonce podle mého přání), čímž mi do mého portfolia přibylo několik velice zajímavých fotografií. Některé přikládám.

Ještě jednou děkuji.

Petr Rosmanik

Karlovy Vary – zahájení sezóny

Dobrý den paní Hrdličková,

úžasný – moc děkuji. Vůbec jsem netušila, že v pátek máte jiné oděvy =) A sobota ?! hudba, vy jako spolek – měla jsem husí kůži.

Děkuji a těším se na další setkání

Vlaďka Kalvodová 

Simonka Vlčková poslala poděkování. Rozhovor na Radiožurnálu s Luckou Výbornou

Nejen prací je člověk živ.

O svých koníčcích, o svých plánech, o životě a o práci…. o tom všem si byli popovídat kolegové Hrdličkovi s Lucií Výbornou v Českém rozhlase. Jsem ráda, že jsem tyto úžasné lidi poznala a že jsou součástí mého života :-)) Děkuji 

DD Hořice

Vážená paní Hrdličková,

velmi si vážíme a ceníme toho, že v našem domově pravidelně vystupujete bez honoráře, ve svém volném čase. Přítomnost Vašeho spolku je vždy velmi milým pohlazením pro naše klienty. Díky Vám se přenesou do různých časových období a na chviličku zapomenou na své problémy. Zejména Vaše poslední vystoupení, kdy jste připomněli velikonoční zvyky (malováním vajíček, pletení pomlázek a jiné) v dobových kostýmech bylo úžasné. Přeji Vám řadu dalších inspirativních nápadů a doufám, že nám zachováte přízeň. Ještě jednou jménem všech klientů a zaměstnanců Vám moc děkujeme.

Zorka Müllerová, ředitelka

Marcela Rotter

Společně tvořit, pracovat, i se trošku přít pro dobro věci a zároveň se skvěle bavit… to je fakt vzácnost, kterou si láskou opatrujeme… díky miláčci a těším se s vámi na další dobrodružství.

Trofeo Niké

22.1. jsme si dali slib a jsem ráda, že o osm měsíců později mohu poděkovat za důvěru, partnerství a kamarádskou sounáležitost všem, kdo stáli za “oponou”. Mnozí jste nebyli vidět a přitom na každém z vás záleželo stejnou měrou.

Hluboce se skláním před nejlepším organizačním Trofeo NIKÉ týmem na světě, který právě uplynulým 22. ročníkem doslova žil.

Byla to jízda mušketýrů, pro Andělskou jízdu jste dýchali a vím, že jste tomuto víkendu věnovali kus své duše i srdce !

 Chci vám i touto cestou obrovsky poděkovat a vyjádřit nesmírnou hrdost na váš lidský i profesionální výkon hodný týmu, který vzdal čest 6-násobnému vítězi nejtěžší pouštní rally, našemu kamarádovi Karlu Lopraisovi. 

 

Anna Chlumová

Poděkování Nechanice 2022,

Moc děkujeme spolku, za jako vždy skvělou spolupráci a zapůjčení šatů, které i v této sezoně nadělaly parádu na dětských prohlídkách s hraběnkou.

Vladimíra Kalvodová

Dobrý den,

velmi ráda bych Vám jménem odboru kultury, školství a tělovýchovy srdečně poděkovala za spolupráci v rámci pořádání kulturní akce Zahájení lázeňské sezony 2022.
Osobně si velmi vážím Vašeho nemalého podílu při přípravách, veškeré komunikaci, účasti a vystoupeních a za svou osobu musím říci, že se mi s Vámi velmi dobře pracuje. Pozitivní reakce ze strany veřejnosti svědčí o povedené akci, kterou bychom bez Vás nezvládli.
Těšíme se na další spolupráci.

Hrádek u Nechanic

Poděkování si zaslouží i naši průvodci, kteří v nelehkých podmínkách představovali historii zdejšího panství a mou speciální poklonu mají tzv. hraběnky, které každý víkend o prázdninách provázely naše nejmenší návštěvníky. Za zapůjčení kostýmů velmi děkujeme.

Václav Lamberk

Na Nábřeží řemeslníků v Hradci vám to slušelo. Byla to dobrá propagace vašeho spolku. Prohlédl jsem si vaše Web stránky. Nejraději bych vás viděl na živo při vystoupení. Hodně úspěchů při vaší další činnosti.

Jana Zemanová

Už brzy vyjde reportáž z loňského Josefova v italském časopise Pleinair a váš spolek bude ozdobou:)

Eva,Vláďa a Martínek

Milá paní Hrdličková,

chtěla bych Vám a Vašemu kolektivu všem poděkovat za včerejší prohlídku na Hrádku u Nechanic. Nejen,že prohlídka pro nás byla přínosem,ale také zábavou a to nejen pro mě s manželem, ale také pro našeho devítiletého syna, který byl nadšený. Jste úžasná parta lidiček a my Vám všem přejeme ve Vaší práci plno dalších spokojených návštěvníků a hodně stěstí do dalších let. Určitě Vás ještě někdy navštívíme na nějakých akcích, které plánujete :-).

Romana a Pavel

Dobry den,dekujeme za vase krasne predstaveni na Kuksu. Moc nas to s vami bavilo.byli jste uzasni.tesime se az vas zase uvidime

Šárka Vaníčková

Hezky den,

včera jsem se sestrou byla v Kuksu a okouzlily nás vaše kostýmy
Chtěla bych se Vás zeptat zda-li by byla možnost se k Vám do spolku přidat popřípadě poprosím o informace