Recenze

Těší nás zpětná odezva, kterou od Vás dostáváme po akcích, kde jsme spolu strávili krásné chvíle. Jsme tu pro Vás a nadále budeme. Snažíme se být pohlazením pro Vaše oči i duši. Děkujeme, že nám fandíte a že nás podporujete.

Těšíme se na další shledání s Vámi.

Naši členové

Napsali nám / Napsali o nás

Marcela Rotter

Společně tvořit, pracovat, i se trošku přít pro dobro věci a zároveň se skvěle bavit… to je fakt vzácnost, kterou si láskou opatrujeme… díky miláčci a těším se s vámi na další dobrodružství.

Trofeo Niké

22.1. jsme si dali slib a jsem ráda, že o osm měsíců později mohu poděkovat za důvěru, partnerství a kamarádskou sounáležitost všem, kdo stáli za “oponou”. Mnozí jste nebyli vidět a přitom na každém z vás záleželo stejnou měrou.

Hluboce se skláním před nejlepším organizačním Trofeo NIKÉ týmem na světě, který právě uplynulým 22. ročníkem doslova žil.

Byla to jízda mušketýrů, pro Andělskou jízdu jste dýchali a vím, že jste tomuto víkendu věnovali kus své duše i srdce !

 Chci vám i touto cestou obrovsky poděkovat a vyjádřit nesmírnou hrdost na váš lidský i profesionální výkon hodný týmu, který vzdal čest 6-násobnému vítězi nejtěžší pouštní rally, našemu kamarádovi Karlu Lopraisovi. 

 

Anna Chlumová

Poděkování Nechanice 2022,

Moc děkujeme spolku, za jako vždy skvělou spolupráci a zapůjčení šatů, které i v této sezoně nadělaly parádu na dětských prohlídkách s hraběnkou.

Vladimíra Kalvodová

Dobrý den,

velmi ráda bych Vám jménem odboru kultury, školství a tělovýchovy srdečně poděkovala za spolupráci v rámci pořádání kulturní akce Zahájení lázeňské sezony 2022.
Osobně si velmi vážím Vašeho nemalého podílu při přípravách, veškeré komunikaci, účasti a vystoupeních a za svou osobu musím říci, že se mi s Vámi velmi dobře pracuje. Pozitivní reakce ze strany veřejnosti svědčí o povedené akci, kterou bychom bez Vás nezvládli.
Těšíme se na další spolupráci.

Hrádek u Nechanic

Poděkování si zaslouží i naši průvodci, kteří v nelehkých podmínkách představovali historii zdejšího panství a mou speciální poklonu mají tzv. hraběnky, které každý víkend o prázdninách provázely naše nejmenší návštěvníky. Za zapůjčení kostýmů velmi děkujeme.

Václav Lamberk

Na Nábřeží řemeslníků v Hradci vám to slušelo. Byla to dobrá propagace vašeho spolku. Prohlédl jsem si vaše Web stránky. Nejraději bych vás viděl na živo při vystoupení. Hodně úspěchů při vaší další činnosti.

Jana Zemanová

Už brzy vyjde reportáž z loňského Josefova v italském časopise Pleinair a váš spolek bude ozdobou:)

Eva,Vláďa a Martínek

Milá paní Hrdličková,

chtěla bych Vám a Vašemu kolektivu všem poděkovat za včerejší prohlídku na Hrádku u Nechanic. Nejen,že prohlídka pro nás byla přínosem,ale také zábavou a to nejen pro mě s manželem, ale také pro našeho devítiletého syna, který byl nadšený. Jste úžasná parta lidiček a my Vám všem přejeme ve Vaší práci plno dalších spokojených návštěvníků a hodně stěstí do dalších let. Určitě Vás ještě někdy navštívíme na nějakých akcích, které plánujete :-).

Romana a Pavel

Dobry den,dekujeme za vase krasne predstaveni na Kuksu. Moc nas to s vami bavilo.byli jste uzasni.tesime se az vas zase uvidime

Šárka Vaníčková

Hezky den,

včera jsem se sestrou byla v Kuksu a okouzlily nás vaše kostýmy
Chtěla bych se Vás zeptat zda-li by byla možnost se k Vám do spolku přidat popřípadě poprosím o informace

Nepimachovi

Dobrý den,

chtěli bychom celému vašemu spolku poděkovat za krásná vystoupení na akci Baroko naoko na Hospitalu Kuks. Mimo jiné musíme s úctou ocenit, že jste vydrželi to neuvěřitelné vedro, které pro vás v těch kostýmech muselo být ještě hůře snesitelné, než pro nás ostatní. Byli jste všichni úžasní, moc vám to sluší a vaše vystoupení jsou opravdu krásná. Děkujeme.

Ing. Ingrid Szczypková

Vážení,
děkujeme za vystoupení taneční i divadelní, které jste pro nás zajišťovali v rámci zahájení zámecké sezony zámku Fryštát v Karviné. Byli jsme nadmíru spokojeni s Vaším profesionálním přístupem, ochotou a v neposlední řadě samotnou realizací. Věříme, že toto Vaše první hostování u nás nebylo poslední a budeme se těšit na další spolupráci.

Zuzana Ceralová Petrofová

Milé dámy,
Moc Vám děkujeme za krásná vystoupení na Muzejní noci ale i na prvorepublikovém koncertě 21.11. v PETROF Gallery.

Petra Kubánková

Dobrý den Hrdličková,
dne 20.10.2018 jsme se společně se synem a snachou setkali s Vaším úžasným Spolkem panstva na koncertě Tomáše Savky a bigbandu Jiřího Pavlíka v prostorách Petrof gallery. Děkuji Vám za krásný večer, který i díky Vám dostal další rozměr a člověk se alespoň na chvíli vrátil do doby, kdy ženy byly dámami a muži gentlemani. Přeji Vám mnoho krásných akcí a nadšených fanoušků.

 

Petrof Gallery - Jana Chmelenská

Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za Vaši společnost po celý jazzový víkend 20.10-21.10.2018. Vy a Vaši kolegové jste naprosto úžasní lidé s vášní pro život. Budeme moc rádi, když s Vámi budeme moci v budoucnu opět spolupracovat. Nedá se ani slovy popsat, jak moc Vám to slušelo. V hlubinách duše miluju období první republiky, kdy muži byli opravdoví gentlemani a ženy opravdové dámy. Děkuji za to, že stále ukazujete krásu této doby.

Ing. Daniel Vondrák

Dobrý den,
v sobotu 11. 8. jsem si jako turista zajel do Karlovy Studánky na Gastrofestival  „Jak šmakuje Moravskoslezsko“. Velmi mě potěšilo (a jistě snad všechny) přítomnost členů vašeho spolku. Členové perfektně zapadli do atmosféry festivalu s podtextem 100. výročí založení ČR. Na každém bylo vidět velký kus umění a profesionality. Pořídil jsem si řadu fotografií a videí pro připomínku.

Sám za sebe bych chtěl velice pochválit paní (viz dvě fotky v příloze) v modrém kostýmku, ochotně mně, vzhledem k tomu že jsem přijel ještě před začátkem programu, popsala všechna místa, kde bude probíhat program a pozvala na odloženou snídani v trávě s I. Kubelkovou. Poté jsme ještě chvíli vedli velmi příjemný hovor o historii a současnosti Spolku panstva.  Bylo to velmi milé a nečekané. Byl jsem rád, že jsem si udělal výlet do nádherné Karlovy Studánky s tak bohatým a pečlivě připraveným programem tohoto letního festivalu.

Děkuji
S přátelským pozdravem
Ing. Daniel Vondrák

Kuba Dupal

Dobrý den. Dnes jsem viděl tančit váš spolek na nádvoří zámku Hluboká. Pracuji tam jako průvodce a také trochu rozumím tanci. Sám totiž závodně tancuji standardní tance. A musím říci, že tak hezký valčík jsem dlouho neviděl. Opravdu vyřiďte celému vašemu spolku mou poklonu a uznání. 
Děkuji za krásný zážitek a nashledanou.